| andrick a întrebat:

Hei! Stie careva niste filme bune? Dar doar drame.La care sa plangi super-tare si sa te emotioneze.Mai mult romante.[In afara de Titanic]. Astept raspuns.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Munkyfunky a răspuns:

Kites.

| ticaela a răspuns:

Hachiko - A dog's story, este super filmul am plans foarte tare. Il recomand cu drag...♥

| oliviaaa a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai tare filmul : V for vendetta contine si romantism, drama, si in unele momente daca esti sensibila poti varsa si o lacrima ( nu este horor) privestel pina la capat Vizionare placuta)

| Diiux a răspuns:

If Only clar!

Vizionare placuta!