| aRiianaa a întrebat:

Hei. Stiu ca mai demult era o telenovela (cred ca pe Antena 1, dar nu sigur ) cu doua surori gemene, una rol pozitiv si una rol negativ. Stiu doar ca pe cea cu rol negativ o chema Clara. Stie careva mai multe despre acea telenovela sau cum se chema? pls ajuta`ma.

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Isabella mujer enamorada thinking

3 răspunsuri:
| Asdfasdefta a răspuns:

Clara? Nu am auzit... a fost un film o data. se numea Secretul Mariei si era cu doua gemene ditre care una a murit.
http://www.youtube.com/watch?v=ANbbh4NT5mM&feature=related
Daca te-am ajutat nu ezita sa dai o funda :D

| Visecolorate a răspuns:

Isabela? thinking

| 101010 a răspuns:

Nu am auzit. Stiu de Secretul Mariei. Una dintre ele era Lorena si una Maria. Si Lorena era mai rea in sensul ca se descopera ce facea si ce vroia mai pe la sfarsitul filmuluihee hee big grin