| AnneMarie112003 a întrebat:

Ajutor! Are cineva un site decent care sa nu aibe reclame aau virusi ca sa ma pot uita chill la filme sau seriale. Am auzit de un site... Ceva croco si nu mai stiu cum... Dau funda. Mersi anticipat

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Toate au, ia-ti adblock sau ublock.
Site de seriale: veziserialeonline, fsplay
Site de filme : F-HD, ZFilme-Online si mai poti scrie pe google filme online subtitrate si o sa iti dea multe site-uri din care sa alegi.

| sensualus a răspuns:

In primul rand pui adblocker

| starro a răspuns:

Filmeserialeonline.org, veziserialeonline.info, instaleaza adblock din chrome store

| alexandrustel a răspuns:

Singurul fara reclame e http://filmepenet.org