| Dalllya a întrebat:

Hei TPU
care e mai tare ca serial dupa voi.din urmatoarele :
game of thrones, breaking bad, dexter, house m.d, the wire, friends, the sopranos ori sherlock.
am ales cele cu nota peste 9 big grin
vreau sa stiu cam care e cel mai tare. dupa voi. big grin asa ca vreau un vot din partea fiecaruia
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Sincer aş alege orice, numai Game of Thrones şi Breaking Bad nu. Nu le suport şi nu înţeleg mania tuturor pentru ele.
Cred că aleg Sherlock.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Friends, de departe.

| faramatania a răspuns:

Top 3:Game Of Thrones,The Sopranos, Dexter

| thewomaninwhite a răspuns:

House m.d.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana9769 a răspuns:

Game of thrones, e genial! Imi place pentru personalitati, pentru metode de rezolvare a conflictelor, pentru povestea captivanta. E serialul meu preferat.

| DanielleThebest a răspuns:

Friends, nu le-am vazut pe toate din lista care ai dato.