| MaeRiAh a întrebat:

HEI TPU care e topul vostru pref de anime?//. daU FUDITZA si vot
Al meu este:1. Special A, kaichou wa maid sama, lovely complex, zero no tsukaima.
2. OUran high school host club, vampire knight, vampire knight giulity
3.Tora Dora, Ao no exorcist, to love ru, kanon, Kimi ni todoke
Asta e top 3 la mine...al vostru caRE E?

Răspuns Câştigător
| LenaleMinato a răspuns:

Frumoasa intrebare:
1.Nana
2.Vampire knight\Vampire knight guilty
3.Bleach
4.FullMetal Alchemist
5. kaleydo star
multe dintre ele le vizionez pe animekage sau pe trilulilu happy

8 răspunsuri:
| iPetraAnime a răspuns:

1. Naruto, Naruto Shipuuden
2.Nana
3.Ghost Stories
4.Inuyasha
5.Oban
6.Kaleido Star
7.Mew Mew Power
8. Full Metal Panic
10. Full Metal Alchemist
11.Hell Girl

| MaeRiAh explică:

Multi fani narutolaughinglaughinglaughing oricum.mai astept raspunsuri

| costyn162 a răspuns:

Fairytail, Dragon Ball Kai, High School of the dead, Chaos head...cam astea mi-au placut

| IchigoWolf a răspuns:

Vad ca tu esti cu Shoujo-urile happy. Eu o am cu cele Shounen :

1.Naruto Shippuden (/Naruto)
2. Fairy Tail
3. Kuroshitsuji/Black Butler(numele in engleza)
3.Bleach
4.(restul care mi-au placut foarte mult)FullMetal Alchemist,Inuyasha,Strawberry Panic,Death Note,Kuragehime/Princess Jellyfish,Sora no Otoshimono,Yu Yu Hakusho,Baka to Test to Shoukanjuu, FullMetal Panic, Gravitation(+ova-urile) etc happy

| php a răspuns:

Mie imi place doar naruto laughing sper ca ti-am fost de foloshee hee laughing

| Arikirinmotoka a răspuns:

Al meu este asa:
1.Naruto,Naruto shippuden, Bleach, Fairy tail, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty, Ben-to, Sword Art Online
2.Soul eater, Ao no exorcist, 11 eyes
Shugo Chara
3.Blood+,Rosario+vampire,Deadman Wonderland, Higurashi no naku koro.

| YumeLovesDeidara a răspuns:

1. Naruto Shippuden XD
2. Vampire Knight
3. Hellgirl
4. Chobits
5. Bokura Ga Ita
6. Sola

| mamasit4 a răspuns:

Pai...
1 naruto, death note, bleach
2 inuyasha, yuyu hakusho, chrono crusade
3 kaleydo star
daa... toate au fost difuzate la tv dar chiar mi-au placuthappy