| Căpșuni a întrebat:

Hei TPU happy
Ce seriale interesante mai stiti?
Mentionez ca am vazut : The vampire diaries, Pretty little liars, The lying game, The nine lives of Chloe King, The secret circle, Mesaje de dincolo, Revenge, Gossip Girl, Life Unexpected.

Dau funda pentru cel mai bun serial! (Va rog nu imi puneti o lista cu o gramada de seriale de care nici nu ati auzit, puneti niste seriale care va plac si le-ati vazut )

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Carrie Diaries
The O.C.
Skins
Hellcats
Awkward
True Blood
Teen Wolf
Hemlock Grove
Supernatural
Bates Motel
Banshee
Continuum
Game Of Thrones
Arrow
Lost Girl
Knight Rider-Kitt (2008)
The Walking Dead

7 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Sunt foarte multe seriale frumose şi interesante.
Uite aici un site : http://www.cinemagia.ro/seriale-tv/ ca să le citeşti tu descrierea şi să iţi alegi ce film vrei :*

| alice014 a răspuns:

Doctor Who
Sherlock
Raising Hope
Elementary
Merlin
Modern Family

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te la Friends, How I Met Your Mother, sunt absolut geniale.

| Nanami利 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Dexter.

| Bοgdαη a răspuns:

Stiu mai multe dar cele mi frumoase si care imi plac sunt:
Prison Break
Game of Thrones si ...Dexter!
Pa-pa

| SoreSori a răspuns:

Grey Anatomy
True Blood
Supernatural.

:X Sper sa iti placa.

| teo2000teo a răspuns:

Mie mi-a placut mult Arrow...pana acum sezonul 1 are 23 de episoade, si sezonul 2 apare in octombrie. happy