| Miruna1279 a întrebat:

E sâmbătă și vreau să văd și eu un film bun (comedie, horror, thriller, orice). Ceva idei?

7 răspunsuri:
| Just4You_6850 a răspuns:

Friday the 13th(horror).Mi-e mi-a placut foarte mult. Sper ca te-am ajutat...si daca da atunci poti sa ma ajuti si pe mine cu o fundita.kiss

| piticoth a răspuns:

Ti.as recomandabatting eyelashes nisthe filmebatting eyelashes

Drag me to hell - Horror
A.Nightmare.on.Elm.Stree - Horror
Respire - Horror

BkO - Actiune
The Rundown Justice - Actiune
Hanna - Actiune, Thriller

No Strings Attached - Comedie, Dragoste, Romantic
Beastly - Fantastic, Horror, Romantic, Dragoste

Cam atath :]. ( astea mi.ai placuth mie )

| terminallyCapricious a răspuns:

Ai putea merge la twilight eclipse, rio, piratii din caraibe:pe ape si mai tulburi, avatar, ...etc

| Lucian_3571 a răspuns:

Step up 1 si 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death at a funeral cu Martin Lawrence(comedie) sau Salt cu Angelina Jolie.

| luludb a răspuns:

Euro trip (comedie) sau american pie(comedie) sau the last songlove struck

| TheGame_7945 a răspuns:

Ace ventura un nebun in africa e un film bun