| anonimvsanonim a întrebat:

Hei TPU, stiti ca joia incepea "Aventura americana cu Prodanca si Reghe" dar joia trecuta nu a mai inceput :-s am crezut ca s-a terminat, dar duminica am vazut reluarea, si nu, nu a fost episod de mai demult... a fost atunci cand maicasa lui prodanca aia i s-a facut rau si a trebuit sa mearga in Romania... daca stie cineva de ce nu mai incepe joia? sau incepe pe alt canal si nu antena 1 va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| private09love a răspuns:

Buna!

A fost si joia trecuta dupa meciul de fotbal, de la ora 22.30. Asa o sa fie si joia asta tot dupa meci de la 22.30.

http://port.ro/antena_1/pls/tv/tv.channel?i_ch=10017

2 răspunsuri:
| Soowhaat01 a răspuns:

Stiu, inainte era pe Euforia. Dar eu saptamana trecuta am vazut. La 20:20 incepe joia pe antena 1.

| golanasha08 a răspuns:

Ana-Maria Prodan vrea sa rezilieze contractul cu televiziunea in legatura cu emisiunea pentru ca ea si sotul ei au probleme la locurile lor de munca [ ea la clubul ''U Cluj'' in special ] Si este posibil ca emisiunea sa nu mai fie difuzata din cauza astawinking