| Bububu01 a întrebat:

Stiti daca filmul If I Stay are vreo continuare? Vor +funda cator mai multe informatii.

Răspuns Câştigător
| Khalesionfleek a răspuns:

Momentan nu este anuntat nimic, avand in vedere ca filmul este facut dupa cartea ''If i stay'', publicata in 2009.
Eu acum o citesc si nu vreau sa ma uit la film pana nu o termin desi tentatia e mare. laughing

1 răspuns:
| BobiTheBoi a răspuns:

Am cautat si pe imdb, si oricum nu am auzit sa se faca. Nu este anuntata o parte a 2-a sau ceva, dar era aparea de mult acolo. Poate pe viitor o sa se gandeasca, dar momentan nu este anuntat nimic.