| didi12 a întrebat:

Vreau sa stiu ce s-a intamplat in telenovela Teresa in episoadele de marti si luni.Cum de s-au impacat Artura cu Teresa? Ce e cu acel Martin, aparut nou in film? Si am vazut la sfarsitul episodului de luni(fiindca doar sfarsitul l-am vazuthee hee) ca Arturo si Paloma s-au sarutat.Cum a acceptat Arturo sarutul, fiindca pe mine ma mira.big grin[funda:*]

1 răspuns:
| SimonaSymo a răspuns:

Pai lui Arturo i-a placut sarutul cu paloma si i-a cerut sfaturi lui fernando si luisei.cu cine sa fie? cu teresa sau paloma. luisa i-a raspuns ca cu teresa iar fernando cu paloma. daca vrei sa vezi episoadele 49, 50 si toate episoadele intra pe http://www.teveonline.net/teresa-todos-los-capitulos-online/
sper ca te-am ajutat... totusi daca vrei sa vb despre teresa adauga id meu adry.symo@yahoo.com