| VadPorci a întrebat:

Hei! ziceti si voi niste filme de groaza mai vechi, dar bune.

7 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Death Bell 1

| Alexanddra a răspuns:

The orphanage-2007
The orphan-2009
Silent hill-2006
Drug me to hell-2009
Dead silence-2007
Rest Stop: Don't look back
The Texas Chainsaw Massacre the beggining 2006 ...la asta sunt cam 4 parti din ani diferiti...si e bazat pe fapte reale [ e foarte bun ]

| MG4Life a răspuns:

Sorrority row

The rite
I'm A legend
Exorcism of emily rose
Hmmmm...parca mai stiam cateva...

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Nosferatu.Nimeni nu prea se uita la filme misto. Filmul e mut. daca stii cu ce se mananca. laughing

| XxKlAuDiUxX a răspuns:

Final Destination 5 e superrr

| Grigocata a răspuns:

As zice "nosferatum", "casa de ceara" si "bestia".
Sper ca te-am ajutat.

| Morphine_1214 a răspuns:

Stephen King's IT, Interview with The Vampire, Psycho, Alien, Misery, The Birds, Carrie, The Green Mile, Rosemary's Baby, The Innocents etc. etc. Pentru alte filme poti intra si pe http://glasul-barfei.blogspot.com/, unde gasesti top-uri inteligente cu filme horror.