| SonnyaMoustache a întrebat:

Heii! Imi spuneti si mie filme tari cu adolescenti de genul Picture This sau Mean Girls chestii de genul.
Funda

Răspuns Câştigător
| MeandOwl a răspuns:

Bună! Am o listă de filme: 17 again, My sassy girl, The last song, Remember me, The girl next door, It's a boy-girl thing, The Runaways, Ice Castles, A cinderella story, 10 Things I hate about you. Iar dacă nu ai auzit de faimoasa serie "Twilight", ţi-o recomand. Uite și o listă cu seriale buna dacă te interesează: The vampire diaries, Teen Wolf, Pretty little liars, Supranatural.şi ceva mai special. drame koreene (dacă ești fată, nu are cum să nu-ţi placă): Love Rain, You're Beautifull, Boys Over Flowers, Heartstrings. Sper să te fi ajutat. O zi bună!

2 răspunsuri:
| alex9911896 a răspuns:

Placinta american happy e super fain

| MeandOwl a răspuns:

Bună! Am o listă de filme: 17 again, My sassy girl, The last song, Remember me, The girl next door, It's a boy-girl thing, The Runaways, Ice Castles, A cinderella story, 10 Things I hate about you. Iar dacă nu ai auzit de faimoasa serie "Twilight", ţi-o recomand. Uite și o listă cu seriale bune dacă te interesează: The vampire diaries, Teen Wolf, Pretty little liars, Supranatural...şi ceva mai special... drame koreene (dacă ești fată, nu au cum să nu-ţi placă): Love Rain, You're Beautifull, Boys Over Flowers, Heartstrings. Sper să te fi ajutat. O zi bună!