| gabriella365 a întrebat:

Heii TPU, isi aduce cineva aminte de niste desene numite povestiri din fotbal sau ceva de genul. de pe jettix sau minimax sau fox kids, nu imi aduc aminte pe ce program erau. era si un personaj Guri, un copil mic, sau asa ceva.

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Si eu il tin minte pe Guri, era un sugar dintr-un desen de pe Minimax, de asta sunt sigur, de acum aproape 9-10 ani, de obicei era dat. Poate era in Familia Trasnita, desi nu bag mana in foc.Sau Enigmele din Providence, si acolo erau destui copii, desi asta nu era subiectul principal.Sau poate in adaptarile dupa povestile fratilor Grimm, cu doctorul acela soparla rosu si bufonul mov.

| DenisaIna a răspuns:

Nu-i Galactic Football?