| Andreaa a întrebat:

Heii TPU, Mai de mult am vazut un film si nu mai stiu cum se numeste, mai stiu doar cateva secvente din el deci: era vorba despre niste femei care o mers undeva si trebuiau sa se lupte intre ele pana va castiga doar una si la inceput erau 3femei 2 blonde si o bruneta si se luptau foarte bine si o data so luptat 2 fete si ploua foarte tare si trebuia sa castige doar una, si parca mai stiu ca bruneta era asiatica sau ceva de genu, si una dintre blonde facea dus si o venit niste tipi la ea in camera si dupa ea eu batut pe toti, daca stiti filmul va fog sa ma ajutati FUNDA puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Andreiyy a răspuns:

Explica mai bine :p

| Andreaa explică (pentru Andreiyy):

Paii nu mai prea stiu, era vorba despre mai multe femei care erau duse intr-un fel de tabara si acolo erau puse sa se lupte intre ele pana va castiga doar una, si la inceputul filmului le`o aratat doar pe 3 dintre care una era in camera la hotel si so luptat cu 3 tipi si dupa o primit ceva ca un fel de iconita si acolo scria ca trebuie sa mearga intr-un loc, dupa mai era una care era ca un fle de printesa si aia o primit iconita, si mai era una blonda care era pe un vapor si aia so luptat cu cineva acolo si dupa o primit si aia iconita dinaia