| Pinguuuin a întrebat:

Heiii ce seriale cu vampiri mai stiti? big grin in afara de true blood TVD si dracula. funda.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Being Human.

| OnuOnulică a răspuns:

Acum recent urmăresc The Strain 2014 și mi se pare că e peste TVD cu mult.Îl recomand cu încredere.

| faramatania a răspuns:

The Originals, Hemlock Grove, Being Human, Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn (2014/cu serpents), The Strain

| AtateaConditii a răspuns:

The Originals:X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Strain ( nu e cu vampirii iubareti, e exact opusul celor din TVD ) și Buffy The Vampire Slayer ( nu m-am uitat niciodată la el dar a fost popular în America )

| Hng123 a răspuns:

Interview with the Vampire in rest s-a spus ce stiam.

| Kadze a răspuns:

Hei,uite câteva:
The vampires diaries, My Babysitter is a vampire, Kindred: The Embraced, Blood Ties, The Series, Ultraviolet, Moonlight.
Sper ca ti-am fost de ajutor.Vizionare placuta!

| Vanessa203 a răspuns:

Jurnalele vampirilor
ti-l recomand