| georgianatdr123 a întrebat:

Heiii TPU.Imi puteti da macar 2 seriale pe care le.ati vazut sau care le vedeti si in prezent, cu descriere.puppy dog eyes. Funda cele mai frumoase serialehappy

7 răspunsuri:
| BeautifulAngel a răspuns:

The vampire diaries :X:X

| Ripqer a răspuns:

Pariu cu viata pe Pro TV doar luni seara de la 20:30-22:30.
E super tare : E haios, putin dramatic si e priumul serial muzical nu ratez nici un minut din el...
Iubiri secrete eu nu ma uit dar toti colegii mei se uita. Iubiri secrete epe Prima TV. Funda?

| RockAddicted a răspuns:

Naruto sau romeoXjuliet(e bazata pe o poveste de dragoste dare mai mult actiune si fictiune dar e misto) iar naruto e actiune drama fictiune merita sa le vezi

| VladuTsz a răspuns:

Spartacus: Blood and Sand este o ampla trecere în revista a vietii celui mai faimos gladiator roman - totul într-o nota sangeroasa, viscerala. Dupa ce este separat de iubirea vietii lui, Spartacus este fortat sa participe la lupte în arena cu razboinici si fiare. Orice moarte violenta este o doza de distractie cautata constant de iubitorii de divertisment ai acelor vremuri. Spartacus, însa, lupta pentru supravietuire, nu pentru distractie. Este nevoit sa intre în jocuri politice murdare si sa-si faca din inamici prieteni în acea lume controlata de coruptie, violenta, sex si reputatie. El însusi va simti forta de seductie a puterii si va fi chinuit de nevoia de razbunare.

| VladuTsz a răspuns:

Dexter este un serial bazat pe romanul scris de Jeff Lindsay in 2004 intitulat "Darkly Dreaming Dexter". Actiunea serialului are loc in Miami, avandu-l in rol principal pe Dexter Morgan, un criminal in serie, care lucreaza in cadrul politiei Miami, ocupandu-se de laboratorul criminalistic unde beneficiaza de toate cunostintele pentru a avea o acoperire perfecta si pentru a nu fi demascat. In timpul zilei, Dexter Morgan e un angajat model al laboratorului criminalistic al politiei din Miami, dar aceasta este doar o masca ce ascunde adevarata sa identitate. In realitate, Dexter este un criminal meticulos (un monstru precum si el admite) care Isi satisface setea de sange In timpul noptii. La adapostul Intunericului el urmareste si apoi omoara criminalii pe care legea nu-i poate atinge, totul cu grija si determinare.

| Alexandra_9151 a răspuns:

Pariu cu viata si iubiri secrete... sunt super tari... e mult de descris

| Lovelynight a răspuns:

Inima nu respecta reguli:E un serial de pe Kanal D care il da de doar luni si marti de la 20:00-22:00
Este vorba despre o fata pe nume Eda care s-a indragostit de iubitul surorii ei, au facut un copil...etc.Melda e sora ei, Harun iubitul Edei(au facut un copil Yagmur)iar acum Eda vrea sa o recupereze pe Yagmur...s-a complicat.Cred ca o sa intelegi daca te uiti.Succes! FUNDA?