| nevermindpeople a întrebat:

Hello. As vrea sa vad un film interesant in dupa-amiaza asta, dar nu am nici o idee. As vrea sa fie ceva gen When a stranger calls [thriller.] sau Phone Booth. Multumesc! Dau funda la cele mai multe exemple.

Răspuns Câştigător
| brigy_2683 a răspuns:

Pai uite cateva horror: house of wax, mirrors(1, 2), seed of chuky, one missed call... si cateva comedii: don't mess with the zohan, the hangover, despicable me(animatie), 18 years and virign, she's the man.happy sper ca ti-am fost de ajutorwinking

4 răspunsuri:
| Sabiina a răspuns:

Saga calutii de nori: the pony's returning

| anyia a răspuns:

Pai intra pe filme alese.ro si descarca cate vrei. Vizionare placuta!

| LadyXonia a răspuns:

Buna
ti-as sugera: One missed call sau The roommate
sper sa-ti plc >:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta pe www.google.com filmul dragoste si pedeapsa e un film turcesc foarte misto si daca vrei sa il vezi la tv este de luni pana vineri de la ora 15:15. cu placere! sper sa te ajute asta