| AdrianaL30 a întrebat:

Hello! Imi spuneti ce parere aveti despre filmul Don Jon? Despre ce e vorba si daca merita vazut. Fundita happy

Răspuns Câştigător
| sNkRuLzLove a răspuns:

E tare filmul, mie mi-a placut pentru ca ai multe de invatat din el.Este vorba despre un baiat care este dependend de filme porno iar iubita lui il prinde si se despart.La final acesta descopera relaxarea in sex cand si-o trage cu colega de cursuri careia ii murise sotul si fiul intr-un accident de masina.Jon regasea relaxarea doar in filmele porno iar colega l-a ajutat in a intalni-o si in realitate si i-a aratat ca nu e nimic diferit.Super film

1 răspuns:
| Tunoi94 a răspuns:

Un film superbig grin