| selym a întrebat:

Hey, a aparut la revista bravo jurnalele vampirilor jurnalui lui stefan, inceputurie, stiti daca revista bravo mai da si urmatoarea carte? va rog spuneti-mi.multumesc! si daca mai da toate cartile? multumesc! dau funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| xCookiieMonster a răspuns:

Da asta e doar inceputul da toate cartile.

1 răspuns:
| alexandrabuga96 a răspuns:

Da decat "Jurnalele lui Stefan" care sunt in numar de 3 :"Inceputurile","Setea de sange" si inca una dar nu mai stiu cum se numeste.Nu cred ca le va da si pe restul deoarece cartile sunt in jur de 35 ron -45 ron si nu cred ca cei de la Bravo le vor da cu 11 ron.
Sper ca te-am ajutat!