| Danutza_6782 a întrebat:

Hey! Am vazut acum cateva zile pe ProTv un film despre un barbat care arata ca un bebelus.Era hott si cineva l-a pus sa fura un diamant care valora mult. El a ajuns la familia care detinea diamantul si cei 2 au vreau sa il adopte. Tatal femeii nu l-a polacu niciodaa pe bebe, si pana la urma a aflat cine e el de fapt.Imi doresc foarte mult sa revad filmul. Imi poate spue cineva cum se numeste? Dau funda si vot! Va roooog muuuult!

Răspuns Câştigător
| ZoeyMe a răspuns:

Ala micu in romana, iar titlul originar este little man.Si eu l-am vazut.Foarte haioslaughing

6 răspunsuri:
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Little man. Si eu l-am vazut big grin

| deliamaria13 a răspuns:

Little man

| Bemineever a răspuns:

Ala MiCu. poiii

| Wehrmacht a răspuns:

Little man.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala micu

| OvyBluRay a răspuns:

Filmul se numeste Little Man, bafta la vizionarea filmului da funda>>X

Întrebări recente