| MissChocolatte a întrebat:

Hey ...ati auzit vreodata de "Hotline to Hell" sau Linia fierbinte a iadului? Se spune ca daca vrei cu adevarat sa te razbuni pe cineva trebuie sa intri pe un anumit site si sa scrii numele persoanei pe care vrei sa te razbuni, apoi se zice ca o fata " Enma Ai " iti va da o papusa legata cu un fir rosu in jurul gatului, si o sa iti spuna ca daca o sa defaci firul persoana pe care ai scris-o pe website va ajunge in iad... dar si tu cand o sa mori, la randul tau vei ajunge tot in acel infern deoare-ce te-ai razbunat.

Acum sunt sigura ca nu credeti in astfel de povesti laughing dar totusi as dori niste site-uri gen Hotline to Hell, daca stiti cateva care sa para cat mai reale ...va astept parerile si linkurile mersi multt:X:X:X:*

16 răspunsuri:
| Claudia a răspuns:

straight face asta e luat din desene straight face
si ala " hell girl " sau ceva gen straight face

| vladvlad23 a răspuns:

Http://www.hotlinetohell.co.nr. Eu mi-am scris propriul nume dar nu cred ca se va intampla ceva, dar daca imi scrieti ceva si nu raspund nu mai folositi site-ul...

| Deyutza a răspuns:

laughing pai ce tuh crezi? mai bine lasa site-urile alea si va altceva mai creativ! ai cumva 8 ani de crezi in prostii de-alea? vezi ca poate chiar ajungi in iad laughing

| Deyutza a răspuns:

Asha suntem noi, mai grei de cap
aaa si mersi de stupid! Vorba aia "fac colectzie"

| MissChocolatte explică:

Am cerut linkuri nu reprosrui deci vad ca nu aveti alt ceva mai bun de facut aa? mai ganditiva inainte sa va dati asa smecheri ...ca nu am de gand sa ma razbun si nici sa cred in "jigoku shoujo"cate odata intelegeti prea greu lucrurile

| Sayakoo a răspuns:

Eu una cred;)http://www.google.ro/......http?/ dupa ce ai intrat aici dai pe ala 440 not found dar nu merge decat la miezu nopti eu una dupa ce l-am acesat seara numai cosmaruri am avut si am visat cum ajung in ida si toate alea

| Andreyuyu a răspuns:

Eu am gasit 3 site-uri care sunt la fel ca in anime arata la fel la fel cu negru cu focu ala da nu merg nu-s n-am incercat la miezul noptii merge doar sa intri da cand scrii nume nu iti da voie n-am incercat la miezul noptii

| JustThat a răspuns:

Eu zic sa nu'ti pierzi timpul cu astfel de abureliwinking
Si in plus de ce sa te razbuni?
Vb cu acea persoana cu care esti certata lamuriti situatia si gata
De ce sa fii mai prejos si sa te razbuni? oh go on

| KuroNeko a răspuns:

Hell girl :X
iubesc animeu...
Dar nu-am auzit de asfel de site-uri in realitate.

| elisarktis a răspuns:

Te uiti prea mult la "Fata iadului" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te razbuni pe o persoana pot sa-ti dau eu o sugestie: i un cutit ceva si ucide respectiva persoana si vei plati si acolo un pret vei sta intre 25-30 de ani intre gratiwinking app nu exista rai/iad bine/rau sunt doar niste aberatziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orikum sa te distrezi recunosc ca si eu am cautat un site care sasi aduca cat mai mult stai lin nu se intampla nimic daca vrei sa te distrezi uite aici siteu hotline to hell http://sthell.0fees.net/Hell.swf si chiar fuctioneaza decat la 12 noaptea ai grija pe cine ucizi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu adevaratul site al Iadului (cel din Fata Iadului) dar merge doar noaptea la 00:00: ori cauti pe net Hotline To hell ori cauti http://www.jigokutsushin.net/ sau www.jigokutsushin.cine DAR VA SPUN CA MERG DOAR LA MIEZUL NOPTIII

Chiar sunt adevarate

Dar cei mai multi zic ca siteul adevarat e www.jigokutsushin.de, care merge doar la 00:00

| ireFUTABILx2x a răspuns:

Si cand te-ai trezit te cărau piticii pe targa...
Invatati sa traiti in lumea reala.

| iamarockstar a răspuns:

Http://www.jigokutsusiin.co.nr/
eu am incercat si a mers da nu am scris numele nimanui...si arata exact ca in anime sper ca te-am ajutat

| iamarockstar a răspuns:

Http://www.hotlinetohell.co.nr/eu am incercat acest site si am scris,, animal"si imi tot apareau acolo erori da nu erau erori ca ma intreba daca vreau sa mor si alte chesti ca mie asta mi-a sarit in ochi ca eu am dat ok la tate da am vast acol mare die si m-am socat putin da nu cred ca are cum sa fie adevarat...nu?