| AliHachy a întrebat:

Hey! Ce site-uri de anime stiti in afara de AnimeKage? Sau site-uri de seriale coreene sau japoneze... dar as prefera sa fie cu sub. in romanabig grin

4 răspunsuri:
| Miyuko a răspuns:

Un site foarte bun pentru Jdrama si Kdrama este http://www.viki.com/
Ai multe tipuri de seriale, nu numai japoneze si coreene; iar subtitrari vei gasi in zeci de limbi, chiar si in limba romana.

| blacksun34 a răspuns:

Cauta pe vplay, acolo mai gasesti seriale gen :Naruto si chestii anime, care le gasesti pe postul Tv :animax

Întrebări recente