| SeRbaNNe a întrebat:

Hey big grin deci ce seriale stiti sau filme cu adolescenti comedie
gen Blue mountain state, american pie, 21 jump street happy?
Multumesc funda celui mai bun serial :*

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Seriale : stiu decat Gossip Girl (de fapt e singurulcare imi place)
Filme: Prom, LOL, The lovely bones, Beezus (nu sunt sigura ca asa se scrie), Spitalul de nebuni, Prima noapte de dragoste, The Perks of Being a Wallflower, Ballet Shoes, Prietenia, Wild Child, Nancy Drew, Hotel of dogsm Twelve, New York I love you, Easy A, Muzica si versurile. Sper te-am ajutat. Daca mai vrei idei de filme, contacteaza-ma pe privat, mai stiu muuuuuulte. Funda?

1 răspuns:
| Florentina_7104 a răspuns:

Incearca Modern Family