| Nalina10 a întrebat:

Hey! Dau funda celui care ma ajuta cu 2 nume de filme.Le-am vazut mai demult dar nu-mi aduc aminte numele niciunuia.
Primul era cu 2 prietene.Pe una o chema Joyce, pe cealalta nu mai stiu.Joyce era acuzata ca si-a ucis sotul si apoi pe sotul prietenei ei cand defpt prietena ei ii ucise.
Al 2 lea era despre o scoala de fete.Actrita principala era o fata cu parul scurt roscat si avea doua amice :Ahn si Mercy/Marcy. Directoare,o femeie blonda, s-a dovedit a fi vrajitoare sau ceva de genu.La sfarsit sc. a aras dar nu si copacii din jur semn ca padurea era blestemata cred.
Stie cineva despre ce filme vorbesc?

1 răspuns:
| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Sa vedem daca sunt bun:
primul se numeste : Mortal Thoughts(1991) nu sunt 100% sigur
al doilea se numeste : The woods(2006) sunt sigur 100%
Am dreptate?