| εмiLч97 a întrebat:

Hey happy
In episodul de azi, Luni, cum se numeste melodia care a cantat-o Andrei cu Ioana la majoratul lor? Dar care e melodia care au cantat-o baietii: Andrei, Cristi, Vlad, Dima si Bubu la Gica?

Răspuns Câştigător
| Deenniissa a răspuns:

E mel :My real love

3 răspunsuri:
| ravyALEX a răspuns:

Nu stiu cum se cheama dar o gasesti pana maine pe site-ul asta
(funda? big grin)

| aleksuta a răspuns:

Hey uite http://www.youtube.com/watch?v=Nt5nb-Oy8eA incearca sa o downloadezi cu real player:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu stiu dar mi-a placut faza cand s-a batut fata aceea in tricoul albaastru si cu anca pe cristi si cand a pupat-o cristi pe anca, tie?

Pa, pa!