| EmonicaLaura a întrebat:

Hey! Pentru cei care va uitati la Culoarea Fericirii de la National TV. Cum ati vrea sa se termine acest serial? Ce plan credeti ca au pus la cale Ranvir, Sadhna si Ragini?thinking Credeti ca Vasu va fi acuzata sau Ambika? Astept raspunsurile voastre. Cel mai frumos fundita, restul vot :X

3 răspunsuri:
| Muhteşem a răspuns:

Uite povestea toata a serialului Culoarea fericirii
http://filme-indiene.xhost.ro/....../index.php

| xDoll a răspuns:

1. Raveer, Ragini si Sadhna...cel mai probabil vor sa il duca pe Aalekh in fost camera a bunicului sau pentru. a incerca sa il faca sa isi aduca aminte ce s-a intamplat in noaptea de Diwali (cine la ucis pe bunic)

2. Cum spuneam mai sus sper ca planul lor sa reuseasca si daca va reusi Ambika va fi acuzata... daca nu Vasu dar totusi cred ca Aalekh isi va aduce aminte

3.Imi doresc ca la sf. serialului sa fie si Sadhna (:X:X:X) si Ranveer... fara ei filmul nu mai are culoare si daca vor fi ei atunci Aalekh nu va mai fi nevoit sa se casatoreasca cu Saski si Ragini cu Anmol. crying(((((
In concluzie: vreau ca in ultimul episod Sadhna si Aalekh, Ragini si Ranveer sa fie happy! Doar ei 4 si fetitele lor!

| Ragini_8327 a răspuns:

Ambika e vinovata pentru nebunia lui Alekh!