| macydacy a întrebat:

Hey, stie cineva daca este film dupa cartea elevul Dima dintr-a saptea de mihail drumes? am citit cartea si daca exista film chiar mi'as dori din suflet sa-l vad e cartea mea favorita:Xfunda, mersi:*

Răspuns Câştigător
| Veverita a răspuns:

Si eu am cautat film dar nu am gasitsad. cartea e cea mai tare deci nu ma puteam dezlipi de ea, avand in vedere ca eu nu prea obisnuiesc sa citesc.e o premieratongue.

4 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Nu exista film, sorry. sad. Dar si mie mi-a placut mult cartea :X

| camy417 a răspuns:

Nu prea cred ca este film sau daca s-a fracut film dupa carte nu este pus pe internet. oricum cartea e foarte faina e una dintre favoritele mele

| macydacy explică:

Oh ce pkt.ms tuturorsad