| Rainbowツ a întrebat:

Hey! Stie cineva seriale gen The vampire diaries sau Teen wolf? Dar sa fie tot cu varcolaci sau vampiri.Dau funda

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

The Strain (2014) și Hemlock Grove (2013) sunt cele mai asemănătoare.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Originals, True Blood, Buffy The Vampire Slayer, Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove, Lost Girl, Bitten (2013),The Strain, Supernatural, Valemont (miniserie), poți să încerci și Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016-)

| BibiV2001 a răspuns:

The Originals, Supernatural
Daca vrei si ceva horror e American Horror Story, Lucifer (e cu dracu pe pamant laughing)