| XoXoAlee a întrebat:

happy Am auzit de un film sau serial (ca nu stiu ce era) cu vampiri. si se numea vampire...(nu mai stiu cum). Imi puteti spune care era? mai erau 1 sau 2 cuvinte, dar nu mai stiu care. FUNDA!

8 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

The Vampire Diaries

| Soryn2244 a răspuns:

Vampire Diaries asta cumva happy

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

The vampire diaries si ii serial

| iccecrim a răspuns:

Draguto, se numea The Vampire Diaries, e super interesant si e combinat (drama+romance+comedy+family, e super bun, il ador, numai ca ultimul sezon (aparut anul asta) e putin cam altfel si totul se schimba, insa imi plac asa seriale, sper ca te-am ajutat, funda?

| Ronnie35 a răspuns:

The Vampire Diaries - serial
Interview with a vampire - film

| zuzzaa a răspuns:

Jurnalul vampirilor(The Vampire Diaries)

| Sofia97 a răspuns:

Buna, sunt multe seriale cu vu vampiri dar singurul care incepe asa se numeste "VAmpire Diaries", cat despre filme nu stiu dar uite aici un site cu mai multe filme cu vampiri poate il gasesti aici:
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri/ vizionare placuta:)

| LastKissu a răspuns:

Vampire Diaries sau True Blood!