| dree13 a întrebat:

am si eu 2 intrebari?
1. Urmareste cineva Orphan black si daca da vreau pareri
2. Ce seriale bune stiti. Pana acum am urmarit:
the vampire diaries
pretty little liars
supernatural
american horror story
teen wolf
the originals
prison break

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

1. Da, l-am văzut vara trecută. Ideea mi se pare foarte originală, iar personajele sunt foarte bine jucate. E un serial bun, foarte bun chiar.
2. Hannibal, Hemlock Grove, The Walking Dead, Dexter

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

1.Încă urmăresc OB,nu m-a pasionat chiar până peste poate,așa că nu l-am asimilat în întregimea la care a ajuns (am avut însă și alte priorități).Iar când l-am reluat,unele episoade m-au plictisit,seria de clone mi se pare puțin anostă, deși este evaluată pozitiv, posibil să apreciez eu doar o anumită interpretare. Oricum, per ansamblu, serialul merită vizionat și este chiar diferit.
2.Hemlock Grove (asemănător cu Teen Wolf),Lost Girl,Arrow,Banshee, Being Human, True Blood, The Walking Dead, In The Flesh (miniserie BBC 2013/zombie - 3 ep., însă are confirmat și sez.2)

| Seepty a răspuns:

Iti mai recomand sa urmaresti:
John Doe
Lost
Arrow
Dexter

FUNDA?