| CatalinaGeorgiana a întrebat:

Hey,TPU!
Am vazut primele 18 episoade din anime-ul Shugo Chara, sezonul 1.
Unde pot vedea si restul episoadelor cu subtitrare? Sau,mai bine zis, au aparut restul episoadelor cu subtitrare?

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Nu s-a tradus inca in romana. Daca chiar iti place si vrei sa il vezi, iti recomand sa il vizionezi cu subtitrare in engleza. Eu asa l-am vazut.

1 răspuns:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Incearca si tu sa te interesezi pe google daca gasesti ceva, daca nu gasesti, inseamna ca inca nu au aparut.pa pa