| Konan13 a întrebat:

as avea nevoie de ajutorul vostru! De ce nu prind ANIMAX pe televizor? Am si decodor si totusi canalul se intrerupe dupa 10-15 minute, stiti ca incepe la 20:00 chiar dupa canalul de copii minimax... Multumesc+Funda

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Buna, asa mi se intampla si mie dupa ce se termina desenele animate de pe Minimax. Dar am inteles ca este un program Animax pe care este toata ziua anime. Nu doar de la ora 20:00. Contacteaza pe cei de la care ai cablu. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Petreus_Aura_1975 a răspuns:

Pai eu iti spun sa suni la reteaua ta de telefonie televisor si internet si sa le transmiti ce se intampla ei te pot ajuta cu tot sau daca nu te duci direct la ei si le spui ca vrei si Animax dar trebuie bani in plus ca este un nou canal si depaseste