| desteptuleu a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un film bun, cu actiune care sa te tina in suspans tot timpul? Ms!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Best Exotic Marigold Hotel (2011), Powder (1995), Forrest Gump (1994), Dead Poets Society (1989), The World's Fastest Indian (2006), Fight Club (1999), Léon: The Professional (1994), Drive (2011)...

| Lauraaa16 a răspuns:

Taken ambele partihappy Rapire in Paris si cealalta nu stiu cum se cheama l-am vazut de mult. Merita vazut!

| unu111cool a răspuns:

The Avengers.

| AndreiAndrei1999 a răspuns:

Eagle Eye 2008

| DMIMD55 a răspuns:

Vagabondul Milionar, este foarte frumos!