| OneReason a întrebat:

Hey, TPU, Cine ştine niste filme Gen Actiune, Horor în limba Magyara?

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Halálösvény

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

1)Drag Me to Hell (2009)
Drag Me To Hell este povestea lui Alison Lohman, care lucreaza la banca si cauta sa primeasca un post mai bun. Pentru aceasta promovare ea trebuie sa concureze cu un coleg de munca. Dar pentru a-si convinge seful ca ea poate lua decizi dificile.

2)Detention (2003)
Profesorul de sport si de istorie al reputatului liceu Lincoln a suportat si iadul bosniac, dar din cel al liceului este gata sa dea bir cu fugitii. Cand, insa, un grup de odiosi raufacatori ataca imobilul pentru a extrage o cantitate de droguri adapost.

3)Katalin Varga (2009)
Cu 11 ani in urma, unguroaica Katalin Varga a fost violata de catre un barbat necunoscut pe nume Antal Borlan in a carui masina se urcase, prietenul acestuia Gegerly fiind martorul intregii scene. Din aceasta siluire a rezultat un baietel.