| Daniellllll1 a întrebat:

Hey TPU!
Dupa o perioada in care nu m-am mai uitat la filme,doar la seriale, as vrea sa ma reapuc sa ma uit din nou la filme...Deci,un film gen "The Frozen Ground". Funda!
Apropo rolling on the floor Respect Nicolas Cage! Pentru rolul acela

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Îți pot recomanda un film pe care l-am văzut recent, nu este gen The Frozen Ground, dar este f.bun:Suburra (2015).Se prea poate să aibă până la urmă și o continuare, o mini-serie de 10 ep.în 2017.