| anonim_4396 a întrebat:

Era un desen pe Animax "Lovely Complex". Stiu ca s-a terminat sezonul 1. Ce parere aveti de desenul acela? V-a mai aparea si sezonul 2? Fundaabig grin

Răspuns Câştigător
| Insomnii a răspuns:

1. nu pea l-am urmarit dar e destul de frumos si interesant oricum erau o pereche foarte comica de asta erau porecliti stan si bran.
2. nu cred ca exista sezonul 2 dar daca este ar fi frumos sa apara.
P.S. fundita :3

3 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna.
Iubesc acel anime dar nu cred ca va mai fi un alt sezon deoarece ei deja sunt mari, au mers la facultate, multi s-au despartit (adica cuplurile au ramas in mare parte impreuna dar ma refer ca prieteni s-au despartit ) si din aceasta cauza ar trebui sa apars multe personaje noi.Dar oricum daca producatorul va scoate alt sezon eu cu siguranta ma voi uita la el! big grin:X:X

| Bezea a răspuns:

Din cate stiu nu a fost anuntat nimic despre un eventual sezon 2(din pacate), iar manga era destul de aproape de anime cand s-a terminat ceea ce scade posibilitatea sa apara un nou sezon. Totusi iti recomand sa citesti manga daca ti-a placut anime e chiar mai amuzanta si mai interesanta decat anime.

| TeamRo a răspuns:

Nu cred ca va mai aparea.(de fapt.mai mult ca sigur, nu va aparea)