| oniQqQ a întrebat:

imi puteti spune si mie niste filme de groaza super infricosatoare, eu am vazut multe dar nici unul nu este prea infricosator incat sa ma sperie dau

7 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Room 1408... E un fel thriller psihologic, mie mi s-a parut destul de infricosator, faza cu adevarat inspaimantatoare vine cand nu te astepti.

| ღClauuღ a răspuns:

Incearca
Shutter,
Paranormal Activity,
Paranormal Activity 2
Sper sa iti placalove struck

| Famelia11 a răspuns:

Incearca insidious, mirrors 1 si 2, casa de ceara, the grudge, vineri 13, bloody mary, si mai sunt si pe net papawinking

| dulceatalui a răspuns:

Ai vazut Drag me to hell? (uita-te noaptea la el, de fapt la orice film de groaza e de preferat sa te uiti noaptea laughing ) ...imi place intrebarea ta o sa o urmaresc pentru ca am si eu nevoie de niste filme bune laughing

| Noname1920 a răspuns:

Fotografii bantuite.

| Christyannna a răspuns:

The exorcist, the grudge 1, masacrul din texas

| alexinho_2652 a răspuns:

Husk, Road Kill, Final Destination, The Uninvited, My Bloody Valentine, Silent Hill, I Am Legend, Amusement, Wrong Turn (ii super tare), The Tunnel