| dree13 a întrebat:

se uita cineva la American horror story? merita vazut?happy

Răspuns Câştigător
| TheoryOfHarmony a răspuns:

Da,merita vazut! Mai ales daca iti plac povestiile ce contin drama, mister si horror. Atunci este o alegere perfecta! Dar nu te astepta la ceva exagerat de horror. Dar are un scenariu foarte captivant, efectele sonore de exceptie, mult suspans. Eu ti-l recomand!

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Un serial ciudat dar captivant inca din primele minute. Ideea filmului e foarte tare, originala.Deci da, merita vazut.

O seara placuta!

| 亚历山 a răspuns:

Prima serie primul sezon e bestial

| MirkwoodLeviathan a răspuns:

DA! Eu mă uit şi sunt chiar la zi cu episoadele. Este genial serialul, deşi sezoanele nu au legătură între ele şi sunt cam aceiaşi actori. Dar nu asta contează, ideile abordate sunt captivante.
Dacă vrei să te apuci de AHS, ai grijă la "plot twist-uri". Mie mi-a plăcut foarte mult sezonul 2.