| dani97 a întrebat:

stiti cumva cand va fi lansat filmul REC 4? ca sunt nerabdator. mersi.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca anul asta a iesit rec3 anul viitor va fi disponibila urmatoarea varianta.

| DanielPH a răspuns:

Man, ca sa faci un film de 5 minute cu mai multe scene le ia cam o saptaman, filmul are 90 si ceva min, deci Rec 4 Continuarea de la Rec3 Genesis va aparea cel mai devreme la inceputul anului 2014 si cel mult in mijlocul sfarsitul sau inceputul lui 2015

| broxi a răspuns:

Din moment ce REC 3 a aparut abia anul asta, mai poti astepta cam un an doi, sau chiar 3winking