| LeGoLaS25 a întrebat:

Stiti filmul Need for Speed care a aparut in 2014 nu stisti daca apare si partea a 2a?

Răspuns Câştigător
| Figgernaggot a răspuns:

Inca nu e nimic oficial, dar cel mai probabil se va continua. Uita-te aici din luna in luna, daca vei vedea ca apare un Need for speed nou inseamna ca se va continua. De obicei astia imediat cum se spune ceva oficial baga pagina cu filmul si zic ca va fi lansat. http://www.imdb.com/find?q=need+for+speed&s=all

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca va fi triologie, dar cand apare inca nu se stie sigur. parerea mea e ca dau banii degeaba, mai bin faceau alte filme, asta e pierdere de bani timp. nimic nou, acelasi **** care l-ai vazut si inainte

| Stephan142 a răspuns:

Pai... avand in vedere ca asta este partea intai... logic ar fi sa faca si partea a doua.Dar sicer as vrea sa se tina de jocuri nu de filme.Un NFS Underground3 un Shift 3 THE RUN 2 sau Carbon2 ar fi destul de tarihappy

| JoK00 a răspuns:

Nu, nu mai apare