| Timee೩ a întrebat:

kiss. Voua ce film horror v-a placut mai >mult:? Funda pentru cel mai de groaza love struck

Răspuns Câştigător
| AlexUtzul98 a răspuns:

The ring si the ring2...doar uitete straight face

8 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Poi
Dracula
Husk (2011)
Road Kill
house of bones
Primal
The Presence
Rammbock
Dead space
Knife Edge
Hatchet 2
night-of-the-demons

| HurremSultan a răspuns:

Buna^^ mie mi-a placut cel mai mult Oglinzi malefice e super happy funda happy; o3

| rossi46 a răspuns:

Am vazut recent The Rite cu Anthony Hopkins...a fost destul de bunicel. In rest mi-a placut seria SAW insa deja ultimile parti si-au pierdut din farmec.

| danielahopes a răspuns:

Pai andvertismentu1 si 2 e superrrr sau care nu e de croaza amurg si eclipsalove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The crow sau paranormal 2

| BinLaden a răspuns:

Comedie de groaza 3

| funke a răspuns:

Horror as zice The Grudge toate, SAW toate partile, THe Messengers 1 si 2, Mirrors 1 si 2, freddy vs jason, Nightmare On Elm Street 2010, Shutter cel cu japonezi...

| MeMbRuTpU_5478 a răspuns:

Mie mi-a placut mult The Grudge am vazut toate partile