| Erzaa a întrebat:

Vreau si eu niste filme noi, de dragoste intre adolescenti, faza e ca am vazut multe, si mai vreau. O sa va zic ce filme am vazut ca sa nu mi le spuneti pe acestea : LOl, A.Cinderella.Story.Once.Upon.A.Song.,Blue Lagoon-The Awakening (2012),Charlie.St.Cloud, step up, street dance. Genu acesta de filme as vrea, dar si seriale precum The vampire diaries sau pretty little liars. :*

3 răspunsuri:
| Keith a răspuns:

Romeo and Juliet(1968) crede-ma e super filmul,Keith(poza mea la profil este cu ei doi), poti vedea trailer-ul, e la fel ca a walk to remember daca l-ai vazut numai ca aici baiatul este bolnav, titanic, breaking dawn part 2.Vizioanare placuta!

| mariumarius a răspuns:

The first time

| MissSweetSmokyEyes a răspuns:

Incearca "Three Meters Above the Sky"...e super filmul!

Întrebări recente