| RobertaStefanya a întrebat:

Hey TPU vreau si eu sugestii de filme romantice care sa ma faca sa plang....astept sugestii.

8 răspunsuri:
| Any_3777 a răspuns:

Filme indiene.Ex:Salame Namaste, Ta Ra Rum Pum, 3 idiots, My name is Khan si mai gasesti pe net dar astea le-am vazut si sunt super romantice si au si drama, app de plans.Mai e si P.S I LOVE U e american.Vizionare placuta

| michelia a răspuns:

Never Let Me Go

doar ca la asta plingi cam mult.

| RalucaTyan a răspuns:

Din raiul meu
Keith
The quaet
Tacerea
Trust
Totul pentru sora mea
Tinerete ingrata
Bone dupa miezul noptii
Holly

| UtilizatorulN a răspuns:

Twilightlaughing, Titanic, filmele astea vechi si epice laughing

| Alinw1 a răspuns:

Friends with benefits
Good luck Chuck
If only
My sassy girl
Safe haven
The lucky one
The notebook
The vow

| Mey a răspuns:

The vow
A walk to remember

| andre3eeyyiyiyi a răspuns:

Tres metros sobre el cielo

| AnaMaria1992 a răspuns:

Aici gasesti filme romance http://www.filmero-hd.com/romance