| Gumitsăă a întrebat:

:X : Care e personajul vostru preferat din filmul "The lord of the rings "? din toate cele trei parti big grin..."The Fellowship of the Ring" (Fratia Inelului),"The two towers" (Cele doua turnuri) si "The return of the King" (Intoarcerea regelui) ...si care e partea voastra preferata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac toate trei, la fel de mult.Personajul preferat e cam combinat la mine.Adica imi place Legolas mult de tot, dar prefer si intelepciunea lui Aaragon.Imi place puterea de a merge mai departe a lui Frodo, curajul lui Sam, divergentele dintre Gollum [Ma refer ca se cearta cele doua personaje prezente in corpul lui, binele si raul] mai ales ca bunatatea invinge dar isi da seama ca n-are de ce sa fie bun pentru ca fara Inel e un nimic si naivitatea lui Gimli.Mai bine spus toate personajele combinate intre ele.
Si vreau sa-ti zic ca Harry Potter si Stapanul inelelor sunt singurele filme la care am rabdare sa am uit pana la sfarsit indiferent daca l`am mai vazut de 1230 de ori inainte.
Bafta`!

13 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Personaj preferat: Legolas
Parte preferata: the two towers

| IoanaBogdana a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut al treilea film, iar personajul meu preferat eset Legolasbig grin funda?

| push2gl a răspuns:

Frodo si The two towers

| Aero a răspuns:

Gandalf e personajul meu favorit pentru ca ai ce invata de la el.
Imi plac toti(atat personaje pozitive, cat si negative), dar eu ma "regasesc" in Gandalf.
Imi plac toate cele 3 parti la fel de mult. Eu vad Stapanul Inelelor ca un singur film(o trilogie), nu ca 3 filme distincte.

| geolovesedward a răspuns:

Aaragorn si Fratia ineluluiwinking

| PrivateGod a răspuns:

Le ador pe toate happy. Nu pot alege...
Personajele mele favorite din film sunt :
-Gollum laughing
-Haldir si Faramir (Din partea I si partea a II-a)
-Legolas si Gimil

| JustThat a răspuns:

Mie mia plkt al 2-lea. Mi-a plkt batalia de la Vagauna lui Helm happy
Pers meu pref este Legolas happy
Ador toate partile in care se trage cu arcu adica chiar daca e un film au o precizie gen :o

| monykue a răspuns:

Pai personajul meu preferat e aragorn si a treia parte e preferata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place si de Frodo, are ochii foarte frumosi, si de Legolas, am vazut primele 2 parti astept vinerea viitoare sa vad si Intoarcerea regelui.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghollum, ghollum.cand papa pestelica. legollas, in lupta.si frumusetea aia elfa, care nu stiu cum o cheama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inelul. mie imi place inelul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foate mult de Aragon si de legolaswinking imi place partea the two towers si the return of the king

| loverock a răspuns:

Buna...personajul mau preferat cred ca este Frodo(din pacate nu stiu cum il cheama in realitate) sad partea mea preferata este Intoarcerea regelui...care este pesonajul si partea ta prefarata?