| Mejustme a întrebat:

Hey! V'ati uitat aseara la filmul Titanic?::X:X:X
EU zic ca e cel mai frumos film:X...merita vazut. E superb. Dar pacat ca e cu un final tristsad Cui i-a placut? X:X:X
aa si imi puteti spune cum se numeste actrita principala?[Rose]

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Este supetblove struck, m-am uitat pentru a5a oara cred sau mai mult, mereu plang cand ma uitstraight face mai ales la final, pff mare tragedie a fost... Kate Winslet se numestehappy

19 răspunsuri:
| vldidle a răspuns:

Kate Winslet o cheama happy

| SugarAndSpice a răspuns:

Da a fost misto filmul, exceptand finalul cam trist. Personajul Rose este interpretat de Kate Winslet.

| Bianqita a răspuns:

Kate Winslet

| Alexxutsa a răspuns:

Iubesc filmul :X Eu m`am uitat. :X Mie mi-a placut si finalul. Ai vazut ca Rose a zis ca se numeste : Rose Dawson? :X Nu jtiw cum o cheama. Cred ca a scris in generic. happy

| Papadopolina a răspuns:

Da mie imi place foarte mult filmul si pe actrita o cheama Kate Winslet!

| CokoStar a răspuns:

Se numeste Kate Winslet.

| Essence a răspuns:

Da, filmul este super.
ma emotioneaza de fiecare data.

actrita, rose se numeste kate winslet.

| NevăstuicăxD a răspuns:

Da m-am uitat si mi-a placut f mult.Se numeste Kate Winselt. Funda:X

| DaianaN a răspuns:

E super filmul mi-a placut mult iar actrita principara (Rose) este Kate Elizabeth Winslet
fundita?

| theforce a răspuns:

Kate Winslet

| theforce a răspuns:

Actrita se numeste Kate Winslet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actrita principala este Kate Winslet are 36 de ani si a primit premii pentru cea mai buna interpretare feminina in filmul Titanic
mie imi place foarte mult(chiar daca ma face sa plang)
cred ca m-as uita la el incontinuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actrita principala se numeste kate winslet are 36 de ani
a luat premii pentru cea mai buna interpretare feminina
si imi place mult filmul m-as uita la el incontinuu(chiar daca plang)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmu este super cel mai tare a lui james cameron regizorul filmului magia filmului ia patruns atat de mult pe cate si pe leo incat au ramas impreuna si dupa ce au facut filmul si la un momendat am auzit niste zvonuri cum ca leo i-ar fi daruit lui kate un inel.

| radugeorge25 a răspuns:

e super filmu si e foarte trist. uite cateva informati despre rose:
*
Nume real
Kate Elizabeth Winslet
*
Locul nasterii
Reading, Berkshire, Anglia, R. U.
*
Data nasterii
05. 10. 1975 (35 ani)
*
Ocupaţie
Actriţă

| lynes a răspuns:

Da, eu m-am uitat, a fost chiar cel mai tare si frumos film pe care l-am vazut in viata mea, nu prea stiu cum o cheama pe Rose, dar e chiar un final trist,, iti dai seama? au murit 1. 500 de oameni sidoar 6 u fost salvati,, si cum se aruncau saracii., chiar mi s-a rupt inima., si cand i-a dat drumul la mana., Asta mi-a dat fiori.

| mikuta a răspuns:

Kate Winslet-Rose

| duchap a răspuns:

Dalove struck
indradevar superb:X
trist dar minunatsad
Rose se numeste Kate Winslet
:X