| RamyF a întrebat:

Hey, vreti sa vedeti care sunt cele mai bune filme horror din 2000 pana in 2011? Atunci da-ti un clik http://www.youtube.com/watch?v=2URQPbWBQ0c
si alegeti-va filmul preferat pe care doriti sa-l vizionati alaturi de prieteni.
Vreau pareri sincere despre clip, daca mai trebuia adaugat sau eliminat ceva.Va multumesc!

1 răspuns:
| Andrada_5314 a răspuns:

Un film foarte bun, dar am o intrebare doar la secunda 34 este one missed call? Foarte bun incaodata esti excelent! filmul cel mai bun este desigur drag me to heel!