| Rubio_Alex_1998 a întrebat:

Hi all! Imi aduc aminte doar o scena dintr-un film foarte foarte tare (l-am vazut cand eram destul de mic), dar nu-mi pot aminti altceva. Stiu sigur ca la un moment dat in film, personajul principal leaga un anume criminal de o targa, ii pozitioneaza o oglinda astfel incat sa se vada pe el insusi si incepe apoi sa ii taie mainile si picioarele parca, sa-l chinuie pentru ca omorase pe cineva apropiat personajului principal. Are cineva vreo idee.Ce film e laughing?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că în Law Abiding Citizen (2009) am vazut scena asta.
Dacă găsesc, voi reveni și cu un video.

https://www.youtube.com/watch?v=J6l5-Rup-D4

| BlueDark a răspuns:

Daca erai mic atunci cand ai vazut asta, atunci e o problema... laughing