| Hanking a întrebat:

Hi! Stie careva vreun film gen "Wrong turn"? tot asa cu o gasca de adolescenti care ajung nu stiu unde... dar horror sa fie! MS. FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

The maze, husk, hatchet, the prom dance, eden lake, 2001 maniacs, siren. incearca-le pe astea

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Fear Island. E un horror politist, cu cinci tipi care ajung pe o insula si cineva vrea sa se razbune pe ei pentru ceva. Ajung aproape toti morti si finalul e genial:X. Daca vrei sa il vezi cauta-l si sub numele "Deep cove". E greu de gasit dar e un film geniallove struck

| francesca89 a răspuns:

Texas chainsaw massacre