| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Am vazut seria "Paranormal Activity" si mi-a placut foarte mult si acum vreau sa vad seria "Saw".
Ce parere aveti? Se merita? E plictisitor? Tresari unpic?

4 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Se merita..incerca si-o sa vezi happy

| Emrys0 a răspuns:

Se merită să pierzi timpul uitându-te la toate episoadele, dar nu este ceva „wow".
Logica este întradevăr impecabilă.

| djice99 a răspuns:

Uite aici seriile de la saw gasesti aici http://cinemabiledonline.blogspot.ro/2013/02/saw-i-2004.html e destul de bun dar sa incerci sa il urmaresti de la 1 la capat

| Alexandraijk a răspuns:

Nu pot sa spun ca tresari dar merita vazut. Te tine putin in suspans. Adica depinde de fire. Iti pot sugera filmul dead silence.