| Jadis a întrebat:

A-ti vazut filmul paranormal activity? Va placut? merita macar vazut?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Nu se merita. Este o minciuna de film.Toata actiunea se petrece aproape numai intr-o camera.

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Chiar in seara asta am inceput sa ma uitlaughing dar la inceput m, a plictisit si l-am inchislaughing

| bfvhjcv a răspuns:

Buna. da, l-am vazut. e chiar interesant. e cu 2 care studiau fenomenele paranormale, si care stau pentru cateva luni intr-o casa "bantuita". si da, merita vazut

| Jadis explică:

Ca si din traileru care l-am vazut si pozele care le-am vazut toate erau numa cu patul celor doi tineri (si totul era albastru) altceva nu stiu de ellaughing

| Jadis explică:

@mcdreamy, cred ca asa o sa mi se intample si mie laughing Mersi de sfatlaughing

| ThinkPink a răspuns:

Numai film nu e
nu merita vazut, parerea mea e ca e o pierdere de timp

| AlerimxD a răspuns:

L-am văzut. A fost foarte plictisitor şi puţin înfricoşător. Mai bine te-ai uita la altceva, pentru că mi s-a părut o pierdere de timp.
Xoxo.

| Sophie90 a răspuns:

Da si eu l-am vazut dar na mi s-a parut pe la sfarsit ceva interesant dar nu prea... daca vrei un film de groaza incearca camera 1408 dar nici ala nu e prea infricosator big grin asa cred eu

| Boniboon a răspuns:

L-am vazut. e super bun filmul happy Cateva nopti nu o sa le mai dormi, te asigur laughing). De curand a aparut si ce-a de-a doua parte a filmului.

| Andreea0678 a răspuns:

L`am vazut.Hmmm...Nu e cine stie ce. Dar merge XD